»» Organizacja MZSKnB do 2000 r.
Organizatorzy:
- Bydgoski Klub Kajakowc闚 przy Oddziale Miejskim PTTK
- Ognisko TKKF Orze

Termin:
- druga po這wa lutego od czwartku do niedzieli

Czas trwania:
- 4 dni i cztery etapy

Kwatery:
- Szko豉 Podstawowa w Rytlu (裸oda/czwartek i czwartek/pitek)
- Szko豉 Podstawowa w Gostycynie (pitek/sobota i sobota/niedziela)

Miejsce zbi鏎ki i uroczystego zako鎍zenia sp造wu:
- KS Astoria w Bydgoszczy

Etapy sp造wu:
I Mylof - Lutom (Zap璠owo) 17,6 km
II Lutom - Polana Gobek II 19,4 km
III Polana Gobek II - Pi豉 M造n 20,1 km
Przew霩 sprz皻u
i uczestnik闚
dooko豉 Zalewu Koronowskiego 56,1 km
IV Op豉wiec - Bydgoszcz 8,0 km


Sta貫 punkty programu MZSKnB:
Lp. Wyszczeg鏊nienie Termin*
1 Zbi鏎ka uczestnik闚:
Bydgoszcz - KS Astoria
Rytel - Bar Brda

裸oda do godz. 15.30
czwartek do godz. 8.00
2 Przejazd z Bydgoszczy do Rytla 裸oda: 16.00 - 19.00
3 Nocleg w SP w Rytlu 裸oda/czwartek
4 Pobudka (mycie i pakowanie) czwartek: 6.30 - 7.45
5 Otwarcie sp造wu w barze Brda
- 裳iadanie***
- wyst瘼y zespo逝 wokalnego
8.45
od 8.00
do 9.45
6 spacer z Rytla do Mylofu - 5 km (bez baga篡) 9.45 - 11.00
7 Pobranie i przygotowanie sprz皻u 11.00 - 12.00
8 Start do I etapu ok. 12.00
9 Przerwa i przekska w barze w Rytlu ok. 13.00
10 Koniec I etapu w Lutomiu ok. 15.00
11 Przejazd do kwatery w Rytlu 15.30 - 16.00
12 Obiad (groch闚ka z wk豉dk)*** ok. 16.30
13 Kolacja (pstrg sma穎ny w panierce)***
- wiecz鏎 integracyjny (裴iewy, ta鎍e)
ok. 19.00
do 22.00
14 Pobudka (mycie i pakowanie) pitek: 6.30 - 7.45
15 姊iadanie w Barze Brda*** 8.00
16 Przejazd do Lutomia (z baga瘸mi **) 9.00 - 9.30
17 Start do II etapu 10.00
18 Przerwa i ognisko na campingu w Woziwodzie 11.30 - 12.30
19 Koniec II etapu na Polanie Gobek II ok. 14.00
20 Przejazd na kwater w Gostycynie 15.00 - 15.30
21 Obiad w SP w Gostycynie*** ok. 16.30
22 Kolacja (ciep豉) w restauracji w Gostycynie***
- zaj璚ia w podgrupach
ok. 19.00
do 22.00
23 Pobudka (mycie) sobota: 7.30 - 8.00
24 姊iadanie w SP w Gostycynie (na kwaterze)*** 8.00
25 Przejazd do Polany Gobek II (bez baga篡) 8.30 - 9.00
26 Start do III etapu 9.30
27 Przerwa w barze w Rudzkim Mo蓊ie 11.30 - 12.30
28 Koniec III etapu w Pile M造n ok. 14.30
29 ζdowanie kajak闚 na samochody 15.00 - 16.00
30 Przejazd na kwater do Gostycyna 16.00 - 17.00
31 Obiad w SP w Gostycynie*** 17.00
32 Wiecz鏎 Komandorski z kolacj w restauracji*** 19.00 - 22.00
33 Pobudka (mycie i pakowanie) niedziela: 7.30
34 姊iadanie w SP w Gostycynie*** 8.30
35 Przejazd z baga瘸mi do Op豉wca 8.30
36 Post鎩 w barze w Mkowarsku lub w Stopce 10.00 - 10.30
37 Start do IV etapu w Op豉wcu ok. 11.30
38 Zako鎍zenie IV etapu w Bydgoszczy (TKKF Orze, BKK) 13.00 - 13.30
39 Uroczyste zako鎍zenie sp造wu w KS Astoria (kawiarnia) z przeksk***
i nagrodami
14.00 - 15.00
40 Po瞠gnania od 15.00

* - godziny podano orientacyjnie, kierownictwo mo瞠 wprowadza zmiany
** - baga瞠 jad do Gostycyna
*** - ilo餅 posi趾闚 op豉canych przez organizatora zale篡 od stanu kasy (wpisowe + dotacje)



© MZSKnB - im.Jerzego Korka - 2004-05 realizacja: www.dial.net.pl